MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelbyrå 10378500

nr 1037 8500

Spegelbyrå

längd: 132 cm, djup: 50 cm, höjd: 168 cm

Kondition: slitage, spegel med nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2016
kl 20:43:59

16/5 20:38:59 1      Vinnande bud